Szkolna wycieczka nad morze

Wycieczka turystyczno – krajoznawcza to niezwykłe wydarzenie w życiu szkoły. W tym roku aż 40 uczniów z klas I-VI wraz ze swoimi wychowawczyniami udało się w dniach 20 – 22 maja 2013 roku nad polskie morze. Zamieszkaliśmy w uroczym ośrodku Marikka w Rozewiu. Atrakcji było co niemiara: spacer Aleją Gwiazd Sportu we Władysławowie, przejazd wzdłuż Mierzei Helskiej, wizyta w fokarium w Helu, wejście na latarnię morską w Rozewiu, dotarcie do Gwiazdy Północy w Jastrzębiej Górze – najbardziej wysuniętego na północ punktu Polski. Wielu emocji dostarczyły nam kilkukrotne wizyty na plaży, spacery nad brzegiem morza i podziwianie bardzo wysokich w tym miejscu klifów. Ostatniego dnia zwiedziliśmy Malbork. Ten ogromny zamek krzyżacki zrobił na nas ogromne wrażenie. Ciekawe zdjęcia z tych miejsc długo będą nam przypominały radosne i miło spędzone wspólnie dni.