Konkurs Plastyczny

W marcu odwiedził nas przedstawiciel KRUS w Złotowie i zaproponował udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. Bezpiecznie na wsi – nie zbliżaj się zuchu do maszyny w ruchu”. Przed przedstawieniem prezentacji multimedialnej i warunków regulaminu spotkaliśmy się z rolnikiem p. A. Gabrysiem .

Jego wizyta związana była z treścią konkursu. Uczniowie z bliska mogli zobaczyć maszyny rolnicze i dowiedzieć się o niebezpieczeństwie im grożącym w przypadku niewłaściwego korzystania z nich . Następnie obejrzeliśmy prezentację przedstawiającą wypadki w gospodarstwie rolnym. Na zakończenie przedstawiono zasady udziału w konkursie. Postanowiliśmy spróbować swoich sił. Uczniowie z ochotą przystąpili do wykonania prac plastycznych. Mamy nadzieję ,że zyskają przychylność komisji konkursowej.

Our website is protected by DMC Firewall!