Inauguracja roku szkolngo 2014/2015

Dnia 1 września 2014 roku o godzinie 800 mszą świętą rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny 2014/2015. Godzinę później, w szkole odbyło się pierwsze spotkanie rodziców, nauczycieli, uczniów, przedszkolaków oraz zaproszonych gości.

Uczniowie klasy VI pod opieką pani Agnieszki Juszczak przygotowali program artystyczny. Mimo, że chcieli zatrzymać wakacje na dłużej… to udało im się wynegocjować z "wrześniem" tylko jeden dzień. Pozostaną wspomnienia, które należy zapakować do tornistra, między książki, a wówczas wystarczy ich do następnych wakacji. Następnie pani dyrektor przedstawiła nowo zatrudnionych nauczycieli: panią Anitę Ślawską – nauczyciela plastyki i wychowania przedszkolnego, panią Annę Budnik - nauczyciela matematyki, panią Martę Jurkiewicz – nauczyciela języka angielskiego orazksiędza Macieja Cieleckiego. Na zakończenie odbyły się spotkania z wychowawcami.