Dzień Dziecka

W tym roku Dzień Dziecka obchodziliśmy nad morzem. Większość dzieci uczestniczyła w trzydniowym biwaku w Sarbinowie. W trzecim dniu (01.06.) pobytu dzieci zostały zaproszone do kina na film pt.”Kopciuszek” w 3D. Następnie otrzymały niespodziankę w McDonaldzie. Wzbudziło to u nich wiele radości. Sam pobyt nad morzem był nie lada atrakcją. Chociaż pogoda w tych dniach nie dopisała (było zimno), to i tak wielu uczniów weszło do lodowatej wody. Szczególnie zapamiętają 5 km marsz brzegiem morza do latarni morskiej w Gąskach.

Pozostali uczniowie bawili się tego dnia na boisku szkolnym. Dzieci oglądały film. Odbył się konkurs szachowy, w którym pierwsze miejsce zajął uczeń kl. IV Piotr Jarząb. A niespodzianką przygotowaną przez Radę Rodziców była pizza.