Tydzień zdrowia

Nie ma nic cenniejszego od naszego zdrowia. Postanowiliśmy lepiej o nie zadbać. Samorząd uczniowski odpowiedzialny za organizację” Tygodnia zdrowia „zaplanował dla nas spotkanie z dietetykiem. Każdego dnia staraliśmy się zjeść zdrowe śniadanie. Akcja „Śniadanie daje moc” szczególnie była udana, gdy razem z wychowawcą mogliśmy je spożyć w klasie. Bardzo wszystkim podobał się wspólny aerobik prowadzony przez panią Paulinę, bo ruchu nigdy nie za dużo. Kolorowe plakaty przypominały nam o owocach i warzywach. W piątek mogliśmy zaprezentować przepisy zdrowych dań, które przygotowaliśmy w domach.

Nasze zdjęcia i filmy nagrane podczas przygotowywania tych potraw prezentowaliśmy na apelu. Uczniowie klas I-III pochwalili się kolorowymi jadłospisami. To był naprawdę kolorowy i zdrowy tydzień .