Urodziny Niepodległej

10 XI (środa ) Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Stawnicy zaprosiła całą społeczność szkolną oraz mieszkańców wsi na 103 urodziny Niepodległej. Pod takim hasłem w sali wiejskiej odbyły się obchody Święta 11 listopada . Najpierw uczniowie zaprezentowani część artystyczną . Dzieci zachwyciły piękną recytacją, tańcem i śpiewem. Następnie , wszyscy uczestniczyli w biesiadzie połączonej z poczęstunkiem i śpiewaniem pieśni wojskowych i innych związanych z naszą ojczyzną. Podczas uroczystości odbyły się też zawody w strzelaniu do tarczy balonowej, w których brały udział chętne rodziny.

Wystrój Sali składał się z prac uczniowskich: biało -czerwonych serc i laurek dla Polski.

Dyrekcja i grono pedagogiczne dziękują wszystkim ,którzy wzięli udział w przyjęciu urodzinowym i pomogli w jego organizacji.