Kocham Cię Szkoło

Nasz coroczny festyn to bardzo fajna sprawa. W tym roku odbył się pod hasłem „Kocham Cie Szkoło. Program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków ,uczniów i rodziców był związany z tym hasłem. Nawet konkurencje sportowe polegały na wyścigu z książką, rozpoznawaniu bajek, noszeniu tornistra i piciu mleka na czas. Bawiliśmy się wspaniale.

Festyn był fajny. Gra terenowa była świetna. Miło mi się bawiło. Występy były dopięte na ostatni guzik. Gry i zabawy były równie ciekawym pomysłem.

Kinga Bartosz

Festyn który odbył się w piątek był bardzo fajny . Na początku odbyła się gra terenowa. Następnie była część artystyczna. Ostatnią częścią festynu były gry, zabawy oraz losowanie nagród. Cały festyn był bardzo świetny.

Kasia Ładowska