Powitanie wiosny

Powitanie wiosny to dzień bardzo radosny. Samorząd przygotował całą uroczystość. Ze szkoły ruszył kolorowy orszak do sali wiejskiej. Klasy prezentowały strój wiosenny. Wszyscy bardzo się starali by móc odebrać nagrodę na najlepszy pokaz wykonanego stroju. Były kotki, kolorowa tęcza, zespoły sportowe. Klasa siódma zaprezentowała postacie z Balladyny. Nagrodę po burzliwej pracy jurorów wręczono klasie czwartej. Ich marchewki i pietruszki były najlepsze. Gratulujemy. Tego dnia nie zabrakło wspólnych zabaw i gier oraz mecz. Rodzice przygotowali kiełbaski do ogniska. Na zakończenie w symboliczny sposób pożegnaliśmy zimę i z kolorowym gaikiem wróciliśmy do szkoły. Pogoda tego dnia dodatkowo nas wprowadziła w radosny nastrój.