Nocka

Jednym z zajęć zaplanowanych w czasie ferii jest nocka w szkole .W tym roku rozpoczęliśmy to spotkanie od wizyty druha Patryka i druhny Zuzanny, którzy poprowadzili zajęcia z szyfrowania. Można było również tworzyć budowle z klocków w naszej szkolnej „klockowni”,pograć w gry proponowane na interaktywnym dywanie i interaktywnych matach. Rodzice zadbali o smaczny posiłek w postaci pizzy. Najważniejszym jednak punktem były nocne podchody.

Wyruszyliśmy w dwóch grupach. Na trasie czekało na nas 7 zadań, które wymagały trochę sprytu, pracy fizycznej i pomysłowości, ale najbardziej współpracy zespołowej. Najwięcej emocji wywołało poszukiwanie uciekających. Niestety z powodu pogody musieliśmy zrezygnować ze wspólnego ogniska. Trochę szkoda, ale wykorzystaliśmy ten czas na wspólne rozmowy i zabawy. Popatrzcie na krótką fotorelację z tego wydarzenia.