Kaśkowe czytanki
- Szczegóły
- Opublikowano: środa, 13 kwiecień 2016 02:00
- Jadwiga Zbiżek
- Odsłony: 669

Klasa szósta dzielnie kontynuuje czytanie w przedszkolu. Dziś w tej roli Kasia.

Klasa szósta dzielnie kontynuuje czytanie w przedszkolu. Dziś w tej roli Kasia.

W związku z realizacją programu „Moje dziecko idzie do szkoły”, przedszkolaków odwiedziła pani pielęgniarka. Przekazała maluchom ważne zasady zdrowego odżywiania. Następnie dzieci wspólnie przygotowały zdrowe wiosenne kanapki. Życzymy smacznego.