Boże Narodzenie 2013

Dwudziestego grudnia 2013 r. uczniowie, nauczyciele, przedszkolacy i ich rodzice spotkali się na sali wiejskiej w Stawnicy, by uczcić i przypomnieć sobie wydarzenia związane z narodzeniem Zbawiciela. Na początek głos zabrała pani dyrektor, żeby złożyć zebranym życzenia i zaprosić do wspólnego świętowania. Następnie nasi najmłodsi, czyli przedszkolacy przedstawili Jasełka przedstawiające narodzenie Jezusa. W tym roku małego odwiedził m.in, miś. A dzieci ofiarowały swoje gorące serca na znak miłość do Jezusa. Kolejnym punktem spotkania było rozstrzygnięcie konkursu na Współczesną Kartkę Bożonarodzeniową. Wspólną szkolną Wigilię rozpoczęliśmy odśpiewaniem kolędy oraz odczytaniem Ewangelii wg św. Łukasza o Narodzeniu Zbawiciela. Na koniec przybył najważniejszy i bardzo oczekiwany przez uczniów szkoły i przedszkolaków gość - Św. Mikołaj (Gwiazdor). Radości nie było końca. Zostali obdarowani wszyscy, nawet nauczyciele.

Our website is protected by DMC Firewall!